U posljednja 24 sata bolja epidemiološka situacija u Istri
03.03.2022.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 229 uzoraka briseva na COVID-19.
Potvrđeno je 37 novozaraženih osoba s našeg područja.
Izliječena je 51 osoba.
U Općoj bolnici Pula na liječenju se nalazi ukupno 39 pacijenata, od kojih je na Odjelu za infektologiju 37 osoba, na Odjelu za ginekologiju jedna osoba i u respiracijskom centru jedna osoba, piše u današnjem priopćenju Stožera civilne zaštite Istarske županije.


.jpg)


