U Istri veliki broj osoba u samoizolaciji i na bolničkom liječenju
03.04.2021.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 318 uzoraka briseva na COVID-19. Potvrđeno je 9 novozaraženih osoba.
Kod 8 osoba radi se o dolasku iz mjera samoizolacije ili bliskom kontaktu već poznate pozitivne osobe.
U epidemiološkoj obradi nalazi se 1 osoba.
Izliječeno je 12 osoba.
Trenutno je 119 aktivnih COVID-19 pozitivnih osoba.
U mjerama samoizolacije nalazi se 2143 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju su 72 osobe, a od toga se 7 osoba nalazi u respiracijskom centru, piše u današnjem priopćenju Stožera civilne zaštite Istarske županije.


.jpg)


