U Istri u posljednja 24 sata porastao broj novozaraženih i onih na bolničkom liječenju
07.09.2021.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 308 uzoraka briseva na COVID-19.
Potvrđeno je 15 novozaraženih osoba s našeg područja.
Izliječeno je 7 osoba.
U mjerama samoizolacije nalazi se 404 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju je 20 osoba, piše u današnjem priopćenju Istarskog stožera.




.jpg)
