U Istri u posljednja 24 sata bilježi se veliki porast broja novozaraženih koronom
16.03.2022.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 384 uzoraka briseva na COVID-19.
Potvrđeno je 67 novozaraženih osoba s našeg područja.
Izliječeno je 19 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju se nalazi ukupno 23 pacijenta, od kojih je na Odjelu za infektologiju 22 osobe i na Odjelu za ginekologiju jedna osoba, piše u današnjem priopćenju Istarskog stožera.




.jpg)
