U Istri sve više osoba u samoizolaciji
14.09.2021.Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 330 uzoraka briseva na COVID-19.
Potvrđeno je 16 novozaraženih osoba s našeg područja.
Izliječeno je 15 osoba.
U mjerama samoizolacije nalazi se 671 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju su 22 osobe, od kojih je 1 osobana respiratoru, piše u današnjem priopćenju.




.jpg)