U Istri sve više novozaraženih, u izolaciji i na bolničkom liječenju
11.09.2021.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 445 uzoraka briseva na COVID-19.
Potvrđeno je 17 novozaraženih osoba s našeg područja.
Izliječeno je 5 osoba.
U mjerama samoizolacije nalazi se 406 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju su 24 osobe, piše u današnjem priopćenju Istarskog stožera.




.jpg)
