U Istri sve više novozaraženih i u izolaciji
15.09.2021.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 319 uzoraka briseva na COVID-19.
Potvrđene su 22 novozaražene osobe s našeg područja.
Izliječeno je 5 osoba.
U mjerama samoizolacije nalazi se 785 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju je 19 osoba, od kojih je 1 osoba na respiratoru, piše u današnjem priopćenju Stožera civilne zaštite Istarske županije.


.jpg)


