U Istri raste broj osoba u samoizolaciji
24.07.2021.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 217 uzoraka briseva na COVID-19, potvrđena je 1 novozaražena osoba s našeg područja.
Izliječena je 1 osoba.
U mjerama samoizolacije nalazi se 213 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju su 3 osobe, piše u današnjem priopćenju Stožera civilne zaštite Istarske županije.





.jpg)