U Istri raste broj novozaraženih i onih u samoizolaciji
04.08.2021.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 215 uzoraka briseva na COVID-19, potvrđeno je 6 novozaraženih osoba s našeg područja.
Izliječene su 2 osobe.
U mjerama samoizolacije nalazi se 335 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju je 7 osoba, piše u današnjem priopćenju Stožera civilne zaštite Istarske županije.


.jpg)


