U Istri i dalje raste broj osoba u samoizolaciji i na bolničkom liječenju
11.08.2021.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 216 uzoraka briseva na COVID-19, potvrđeno je 7 novozaraženih osoba s našeg područja.
Izliječene su 2 osobe.
U mjerama samoizolacije nalazi se 435 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju je 11 osoba, piše u današnjem priopćenju Stožera civilne zaštite Istarske županije.




.jpg)
