U Istri danas samo dvije novozaražene osobe
06.06.2021.Kako stoji u jutrošnjem priopćenju Istarske županije tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 224 uzoraka briseva na COVID-19, potvrđene su 2 novozaražene osobe, radi se o dolasku iz mjera samoizolacije.
Izliječene su 2 osobe.
U mjerama samoizolacije nalaze se 504 osobe.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju je 16 osoba, a od toga se 1 osoba nalazi u respiracijskom centru.
(Naša Bujština)




.jpg)
