U Istri 20-ak novozaraženih osoba
27.03.2022.Stožer Civilne zaštite Istarske županije danas donosi slijedeće informacije: tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije
ispitano je 189 uzorka briseva na COVID-19.
Potvrđena je 21 novozaražena osoba s našeg područja.
Izliječeno je 35 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na liječenju se nalazi ukupno 27 pacijenata, od kojih je na Odjelu za infektologiju 24 osoba, Respiracijskom centru 2 osobe i Odjelu za ginekologiju 1 (jedna) osoba.
Na žalost, u Općoj bolnici Pula preminule su dvije COVID-19 pozitivne osobe (1938. i
1940. godište), s pridruženim kroničnim bolestima.
(Naša Bujština)


.jpg)


