U Istarskoj županiji veliki broj građana u samoizolaciji
10.10.2021.U jutrošnjem priopćenju Stožera civilne zaštite Istarske županije navodi se: tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 123 uzoraka briseva na COVID-19.
Potvrđene su 2 novozaražene osobe s našeg područja.
Izliječeno je 20 osoba.
U mjerama samoizolacije nalazi se 850 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju su 22 osobe.
(Naša Bujština)




.jpg)
