Obzirom na vikend očekivano manji broj novozaraženih u Istri
23.01.2022.U jutrošnjem priopćenju Stožera civilne zaštite Istarske županije navodi se: tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 466 uzoraka briseva na COVID-19. Potvrđeno je 185 novozaraženih osoba s našeg područja.Izliječeno je 155 osoba.
U Općoj bolnici Pula na liječenju se nalazi ukupno 67 pacijenata, od kojih je na Odjelu za infektologiju 55 osoba, na Odjelu za ginekologiju 1 osoba, na Odjelu za psihijatriju 1 osoba, a u respiracijskom centru 10 osoba.
Nažalost, u Općoj bolnici Pula preminule su dvije COVID-19 pozitivne osobe (1931. i 1962. godište), s pridruženim kroničnim bolestima.
(Naša Bujština)



.jpg)

