Nove vijesti iz Istarskog stožera
23.09.2021.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 301 uzoraka briseva na COVID-19.Potvrđeno je 16 novozaraženih osoba s našeg područja.
Izliječeno je 11 osoba.
U mjerama samoizolacije nalazi se 1702 osobe.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju su 22 osobe, od kojih je jedna u respiracijskom centru.





.jpg)