Nove informacije iz Stožera civilne zaštite Istarske županije
15.06.2021.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 325 uzoraka briseva na COVID-19, potvrđene su 2 novozaražene osobe, radi se o dolasku iz mjera samoizolacije.
Izliječena je 1 osoba.
U mjerama samoizolacije nalazi se 366 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju je 8 osoba, piše u današnjem priopćenju.




.jpg)
