Nova odluka Istarskog stožera
11.04.2022.
U Istarskoj županiji u protekla 24 sata nisu evidentirani novooboljeli od covida.
U pulskoj bolnici umrle su dvije osobe starije dobi pozitivne na koronavirus.
Zbog povoljne epidemiološke situacije županijski Stožer civilne zaštite više neće slati dnevna izvješća.
"Epidemija jenjava i popuštene su gotovo sve mjere. Stoga, smatram kako je ovakva odluka u skladu s trenutnim gotovo potpunim popuštanjem mjera u državi i sve boljom epidemiološkom situacijom u Istri", rekao je načelnik županijskog Stožera civilne zaštite Dino Kozlevac, nakon odluke da više neće slati dnevna izvješća o stanju sa zarazom COVID-19.
(Izvor: www.24sata.hr)




.jpg)
