Nacionalni Stožer produljio odluku o nošenju maski
02.12.2022.
Nacionalni stožer civilne zaštite produljio je obvezu nošenja maski u ljekarnama i zdravstvenim ustanovama do 31. prosinca.
"Budući da se ljekarnička djelatnost obavlja na primarnoj, sekundarnoj i tercijarnoj razini zdravstvene djelatnosti, Hrvatska ljekarnička komora ističe obvezu nošenja maski u prostoru ljekarni kako od strane zaposlenika ljekarni tako i korisnika ljekarničkih usluga", priopćila je Hrvatska ljekarnička komora.



.jpg)

