Ministarstvo zdravstva donijelo novu odluku oko epidemioloških mjera
27.05.2022.
Od jučer, 26. svibnja u Hrvatskoj su prestale važiti gotovo sve epidemiološke mjere.
Ministarstvo zdravstva donijelo je odluku o prestanku važenja mjera u zdravstvu i sustavu socijalne skrbi. Radi se o tjednoj obvezi testiranja zaposlenika, pratnje i slično.
U zdravstvu ostaje još uvijek obveza nošenja zaštitnih maski za zaposlenike i pacijente.
(Izvor: dnevnik.hr)


.jpg)


