Istarski stožer objavio novo priopćenje
06.09.2021.
Tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županije ispitano je 125 uzoraka briseva na COVID-19.
Potvrđene su 3 novozaražene osoba s našeg područja.
Izliječeno je 8 osoba.
U mjerama samoizolacije nalazi se 423 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju je 17 osoba, piše u današnjem priopćenju Istarskog stožera.


.jpg)


