Istarski stožer o današnjem stanju novoozaraženih na poluotoku
20.03.2022.U jutrošnjem priopćenju Stožer Civilne zaštite Istraske županije donosi: tijekom protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Istarske županijeispitano je 193 uzorka briseva na COVID-19.
Potvrđeno je 18 novozaraženih osoba s našeg područja.
Izliječeno je 28 osoba.
U Općoj bolnici Pula, na Odjelu za infektologiju, na liječenju se nalazi ukupno 26 pacijenata, od kojih su na Odjelu za infektologiju 23 osobe i na Odjelu za ginekologiju 3 osobe.
Na žalost, u Općoj bolnici Pula preminula je jedna COVID-19 pozitivna osoba (1950.godište), s pridruženim kroničnim bolestima.
(Naša Bujština)



.jpg)

