Beroš iznio nove podatke
01.04.2021.Danas je ministar Beroš iznio podatake za protekla 24 sata, koji ukazuju na pad novozaraženih u odnosu na jučer. Danassu evidentiane ukupno 2422 novooboljele osobe.
Na respiratoru je krajem prošlog mjeseca bilo 144, izjavio je Beroš, dodavši da je to dvostruko više nego početkom ožujka, dok se danas ta brojka već popela na 155.


.jpg)


